Kurumsal

Kurumsal Politikamız

Betosan Prefabrik San.ve Tic.Ltd.Şti. 2000 senesinden itibaren Düzce 1.Organize Sanayi Bölgesinde 5000 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 20.000 m2 alanda faaliyetini sürdürmektedir. Firmamız betonarme prefabrik sanayi yapıları, 40cm yükseklik ve 2,40 genişliğe kadar boşluklu arakat döşemeleri ve her türlü prekast betonarme ürünler imalatı ve montajını yapmaktadır. Firmamız aynı zamanda yurtdışında anahtar teslim köprü kiriş tesisleri kurulumunu da gerçekleştirmektedir.

Orta ölçekli bir firma olmasına rağmen kurulduğu günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde yurt içi ve yurt dışında birçok projeye imza atmıştır. Firmamızın bu süreçte değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim,uygun fiyat olmuştur.

Yıllık 20.000 m3 üretim kapasitesine sahip firmamız şantiye ve fabrika çalışanlarıyla birlikte yaklaşık 50 kişiyi istihdam etmektedir.

Misyonumuz

  • Etkinliğimiz, çevikliğimiz ve müşteri odaklı üretim anlayışımızla , değişim ve gelişime açık , doğru ve dürüst iş yapan , güven veren , ekip çalışmasına inanan bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

  • Prensiplerimiz , bilgimiz,uzmanlığımız ve güvenilirliğimizden aldığımız güçle ulusal ve uluslar arası alanda tercih edilen firmalar arasında yer almaktır.

Kalite Politikamız

ISO 9001-2008 ve CE kalite güvenceli Betosan Prefabrik her zaman olduğu gibi bugün de müşteri memnuniyetini ön plana alarak profesyonel ekibiyle geleceğe daha güvenle bakmaktadır.

Kaliteli ve güvenilir ürün üretme, yenilikçi, empatik ve süreklilik esası ile, asırlar geçse dahi ayakta kalarak, korumak ve geliştirmek yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

İşimiz sadece üretmek değil kaliteli üretmektir...

Building
Betosan Prefabrik

Kalite Belgelerimiz